شرکت بنیان انرژی
ممیزی انرژی و تحلیل مصارف انرژی

شرکت بنیان انرژی با تکیه بر دانش پرسنل و مغز واحد مجموعه یعنی واحد تحقیق و توسعه و بواسطه دارا بودن امکانات و تجهیزات پیشرفته، طیف وسیعی از خدمات آزمایشگاهی را ارائه می نماید:

·        آزمایشگاه آب و فاضلاب:

-         آزمایشات آب و پساب

-         فلزات سنگین: آهن، سرب، جیوه، کادمیوم، منیزیم، سرب، روی، کادمیوم، کروم، آلومینیوم، کبالت، سلنیوم، نیکل، قلع، باریم، آرسنیک و ...

-         آنیون ها و کاتیون ها: نیترات، سولفات، فسفات، آمونیوم و ...

-         بار آلی: COD, BOD

-         آزمایشات فیزیکی: کدورت، TSS و ...

·        آزمایشات صنعتی

-         آنالیز فلزات در انواع مختلف نمونه ها ( بافت گیاهی و جانوری، کودها، مواد غذائی، لبنیات، غلات، نوشیدنی ها، آب و پساب، حمام آبکاری، روغن های خوراکی و صنعتی، رزین ها و ..... ) جهت کنترل کیفی مواد خام اولیه صنایع و بهینه سازی پروسه.

-         اندازه گیری سختی و املاح آب های فوق خالص صنعتی (نیروگاه ها، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و کلیه صنایعی که از بویلر استفاده می نمایند) جهت کنترل کیفی آب مورد استفاده و تعیین نقص های احتمالی در تولید آب ( از کار افتادگی زرین Resin exhaustion ، نشتی لوله ها Piping leakage ) این اندازه گیری ها با دقت بسیار بالا<2%( و با حد تشخیص ppb  صورت می گیرد.

-         کنترل خوردگی در پروسه های مختلف ( انتقال آب، CIP و ... ) برای فلزات و آلیاژ های مختلف.

علاوه بر موارد فوق این آزمایشگاه توانائی انجام آزمایشات خاص مشتریان را بنا به نیاز آنها دارد، در این زمینه لطفا با ما تماس بگیرید.

·        ارائه خدمات کالیبراسیون و راه حل های آنالیز شیمیایی

آزمایشگاه بنیان انرژی ارائه دهنده راه حل های آنالیز شیمیایی در زمینه آنالیز آب و پساب می باشد، این خدمت شامل مشاوره در انتخاب نوع روش آنالیز، انتخاب و ارائه معرف های مناسب، کالیبراسیون و آموزش روش به کاربران از جمله این روش ها می توان به اندازه گیری آمونیاک و نیترات در پساب های پیچیده اندازه گیری TKN درنمونه های مختلف و ... اشاره نمود.